niedziela, 19 sierpnia 2012

Jak dawno mnie nie było!

Kochani czytelnicy, to znowu ja... Jeśli jeszcze ktokolwiek o mnie pamięta :)

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma? Odwiedzałam Wasze blogi, czytałam wiele recenzji, wpisów, oglądałam zdjęcia... W pewnym momencie tak mi się przypomniało, że przecież też mam swoje miejsce wśród Was. Dlaczego przestałam pisać? Nie wiem, może po prostu chwilowo mi się znudziło, skończyły mi się pomysły. Nie, nie przestałam buszować po sklepach i szukać nowości... :D Myślałam, że porzucenie bloga pomoże mi wprowadzić w życie odwyk zakupowy, ale niestety. Ciągle istnieje wizaż, KWC i wiele, wiele ciekawych blogów. Dlatego postanowiłam powrócić do pisania, może nie będę robiła tego często, może nie będę super na bieżąco ze wszystkimi trendami, modą i wszelkim WOW na rynku kosmetycznym, ale jednak będę :) Postaram się. Na razie tylko się przywitałam z powrotem i będę powoli nadrabiać zaległości.

Pozdrowienia!
Karolina

1 komentarz:

ZłotaPigmejka pisze...

czekam na nowe posty, a w wolnej chwili zapraszam do mnie:)

Prześlij komentarz

Na ewentualne pytania odpowiadam w poście, w którym je zadano :) Dziękuję za każdy komentarz, lubię je czytać i widzieć Wasze zainteresowanie.
Poza tym...
"Za każdym nickiem kryje się imię, za imieniem kryje się człowiek, a za każdym człowiekiem - uczucia. Szanujmy się nawzajem w sieci"

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...